Finał akcji Terapeuci dla Lasu

Po zamknięciu grudniowych skarbonek i przeliczeniu wpłat uzbierana kwota to 21 693 zł.

Całość pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup gruntu i sadzonek. Akcja poszukiwania nazwy dla nowego lasu odbędzie się prawdopodobnie w lutym, a wiosną: sadzenie!

Terapeuci dla Lasu to inicjatywa, w której zapraszaliśmy Was do posadzenia lasu. Bioróżnorodnego lasu pełnego życia, który będzie rósł bez ingerencji człowieka.

W Polsce wspólnota terapeutyczna to wiele tysięcy osób. To ogromny kapitał, który pozwala posadzić wspaniały las. Akcja Terapeuci dla Lasu jest naszym realnym działaniem na rzecz wspierania przywrócenia w świecie równowagi biologicznej. Jest zaproszeniem środowiska terapeutycznego do działań na rzecz klimatu.

Po zamknięciu grudniowych skarbonek i przeliczeniu wpłat uzbierana kwota to 21 693 zł. Całość pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup gruntu i sadzonek. Akcja poszukiwania nazwy dla nowego lasu odbędzie się prawdopodobnie w lutym, a wiosną: sadzenie! Terapeuci dla Lasu to inicjatywa, w której zapraszaliśmy Was do posadzenia lasu. Bioróżnorodnego lasu pełnego życia, który będzie rósł…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content