Grupa wsparcia dla kobiet w Warszawie

Powstaje nowa grupa wsparcia dla kobiet w Warszawie. Spotkania będą odbywały się w “Złap kontakt – Miejsce psychoterapii i rozwoju”. Grupę poprowadzi Wiola Jaworska, terapeutka Gestalt.

Zapraszam Ciebie na cykliczne spotkania dla kobiet. Chcę stworzyć przestrzeń, w której będziesz mogła dostać wsparcie, odpocząć, przyjrzeć się swoim emocjom, podzielić się przeżyciami z innymi, pomilczeć. Ostatni czas jest bardzo trudny dla kobiet. Zapraszam Cię do miejsca, gdzie wspólnie z innymi kobietami będziemy się wzmacniać, przeżywać i dbać o siebie.

Proponuję 3 godzinne spotkania co tydzień w piątek. Będzie ich 10 i będą miały charakter grupy rozwojowo-wsparciowej. Program warsztatów dostosuję do uczestniczek i ich potrzeb. Podczas spotkań będzie czas na:

słuchanie siebie nawzajem

otrzymanie wsparcia

pogłębienie kontaktu ze swoim ciałem

pogłębienie kontaktu ze swoimi emocjami

pozwolenie sobie na ukojenie i odpoczynek

Termin:
12.03.2021 – 28.05.2021, 10 spotkań
Dzień spotkań:
piątki (oprócz 02.04 oraz 30.04)
Godzina:
18:00 – 21:00
Koszt:
120 zł za spotkanie (jeśli jest to dla Ciebie za dużo – napisz do mnie)
Miejsce:
Złap kontakt – Miejsce psychoterapii i rozwoju
Adres:
ul. Jana III Sobieskiego 110/3, 00-784 Warszawa
Zgłoszenia:
kontakt@wiolajaworska.pl

Obraz: The Girls on the Bridge, Edvard Munch, 1901

Powstaje nowa grupa wsparcia dla kobiet w Warszawie. Spotkania będą odbywały się w “Złap kontakt – Miejsce psychoterapii i rozwoju”. Grupę poprowadzi Wiola Jaworska, terapeutka Gestalt. Zapraszam Ciebie na cykliczne spotkania dla kobiet. Chcę stworzyć przestrzeń, w której będziesz mogła dostać wsparcie, odpocząć, przyjrzeć się swoim emocjom, podzielić się przeżyciami z innymi, pomilczeć. Ostatni czas…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content