Trening terapeutyczny

8 listopada, 2023 - 12 listopada, 2023

2300zł

Cześć, tu Agnieszka Nawrot, zapraszam na trening terapeutyczny, który poprowadzę ze wsparciem Andrzeja Solarza. Trening terapeutyczny, czyli czas, przestrzeń i miejsce, żeby w energii grupy zająć się i zatroszczyć o Siebie, Relację ze Sobą i Relacje ze Światem. Po swojemu, w zgodzie ze swoją gotowością i możliwościami w tu i teraz. Przy naszym, Moim i Andrzeja wsparciu. W Łebie, przy wsparciu natury, morza, plaży, wydm i jezior.
Czego możesz się spodziewać? Relacji. Oddechu. Tu i teraz. Fenomenologii. Obecności. Ucieleśnienia. Kontaktu i wycofania. Świadomości. Żywotności. Samoregulacji. Szacunku. Poczucia humoru. Życzliwości.

Pokój 2 osobowy – 60 zł/os/doba,pokój 3 osobowy – 50zł/os/doba. Pełne wyżywienie: śniadanie i obiad od środy do soboty oraz śniadanie i zupa w niedzielę to koszt 490 zł

osoby prowadzące:

Agnieszka Nawrot i Andrzej Solarz