Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat wprowadzający (w) Gestalt

26 sierpnia - 27 sierpnia

1100zł

Wychodząc naprzeciw procesom rozwoju zawodowego dla osób nie znających metody Gestalt zalecamy skorzystanie z krótszej formy szkolenia w tym podejściu. Będzie to wprowadzenie do procesu, który będzie miał miejsce przez 2 lata edukacji podczas I etapu.

Udział w warsztacie pomoże zweryfikować poprzez doświadczenie Waszych wyobrażeń o tej metodzie, z rzeczywistym praktycznym doświadczeniem. Zanim podejmiecie decyzję o podpisaniu wiążącej dwuletniej umowy, będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą warsztatową i sprawdzeniu, czy to jest dla Was.Zapraszamy osoby:

• zainteresowane bliższym poznaniem pracy w nurcie Gestalt,
• rozważające udział w procesie kształcenia w konwencji Gestalt,
• chętne do zasmakowania specyfiki pracy w obszarze osobistych czy społecznych trudności

Warsztat jest doświadczeniem, które polecamy Ci, jeśli znasz terapię Gestalt w sposób pośredni (poprzez lekturę, rozmowę, wykłady), a zarazem chcesz sprawdzić, czy jest to ścieżka dla Ciebie. Podczas warsztatu będziesz miał/miała możliwość poczuć na poziomie emocji i ciała, jak Ci jest w gestaltowskim eksperymencie, czy treści merytoryczne, orientacja teoretyczna są dla Ciebie przyswajalne i spójne z Tobą. Będziesz też mógł/mogła doświadczyć, czym jest osławione „pole” oraz czy to prawda, że w gestaltowskiej grupie (nawet szkoleniowej) nie siedzi się w ławkach. Będziesz miała/miał okazję rozwijać ciekawość fenomenologiczną siebie samej/samego oraz innych osób w grupie.

Szczególnie istotne jest Twoje osobiste doświadczenie tego rodzaju pracy, jeśli chcesz rozpocząć kształcenie zawodowe w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – wówczas zyskasz cenne, weryfikujące doświadczenie, które pomoże Ci podjąć decyzję przed podpisaniem umowy na I etap szkolenia.

Szczegóły

Początek:
26 sierpnia
Koniec:
27 sierpnia
Koszt:
1100zł
Witryna internetowa:
http://www.gestalt-wspg.pl/warsztat-wprowadzajacy-natalia-zuk-michalowska/

Organizator

Wielklopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt
Zwierzyniecka 28B/1
Poznań,
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Skip to content