[Gestalt KORESPONDENCYJNIE]: Refleksje o teorii pola

Propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na spotkania online a chcą zmotywować się do czytania i podzielić refleksjami.

Od koordynatorki: Zapraszam do zapoznania się z artykułem Malcolma Parletta: Refleksje o teorii pola. Jest to jeden z najczęściej cytowanych artykułów w historii Gestaltu. Wierzę, że bardzo warto go znać.

Grupa korespondencyjna:

  1. Wymiana nt. artykułu dokonuje się mailami
  2. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona (za to ilość grup jest nieograniczona 🙂 ), a osoby zapisujące się muszą przedstawić się swoim imieniem i nazwiskiem [(szukamy rozwiązania kwestii przecinających się ról)]. Lista osób zapisanych jest aktualizowana.
  3. Każda osoba zgłaszająca się do grupy deklaruje że przeczyta artykuł i podzieli się czymś od siebie (np. co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, co Cię zatrzymuje, co wolisz w jakimś innym ujęciu itd.)
  4. Potem następuje ewentualna mailowa dyskusja.
  5. Grupa mailingowa będzie działała na Google Groups, z której w każdej chwili można się wypisać.

Czyli: w wersji minimum uczestnik czyta artykuł i wysyła od siebie jeden maila na jego temat. W wersji maksimum uczestnik prowadzi żywe wymiany mailowe, wzbogaca innych swoim spojrzeniem i poszerza własną perspektywę.
Po omówieniu artykułu, grupa automatycznie wygasa.

Długość artykułu: 20 stron (z małym odstępem!)
Czas: Przeczytanie artykułu i wysłanie własnego spojrzenia do 18.04 (można w dowolnym momencie w ciągu tych 3 tygodni).
Dyskusje potrwają aż się wydyskutują.

Limit osób na grupę: 10+1
Koordynuje: Ula Krasny

Zapisy przez Klub Gestalt.

Propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na spotkania online a chcą zmotywować się do czytania i podzielić refleksjami. Od koordynatorki: Zapraszam do zapoznania się z artykułem Malcolma Parletta: Refleksje o teorii pola. Jest to jeden z najczęściej cytowanych artykułów w historii Gestaltu. Wierzę, że bardzo warto go znać. Grupa korespondencyjna: Wymiana nt. artykułu dokonuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content