Warsztat rozwoju osobistego z Peterem Philippsonem

Warsztat organizowany przez Instytut Gestalt z inicjatywy Rady Studentów. 24-25.04.21


Temat warsztatu: Self w relacji

Termin: 24 i 25 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)
Wartość udziału w warsztacie: 880 PLN
Ilość godzin: 20
Rejestracja: https://instytutgestalt.pl/szkolenia/self-w-relacji/
Dlaczego ten warsztat być może jest dla Ciebie?

Opis warsztatu:
Bycie w kontakcie z drugim człowiekiem jest metaforą bycia cząsteczką światła a jednocześnie jego źródłem. W terapii Gestalt teoria Self mówi o tym, że “ja” przybiera kształt w kontakcie z innymi. Tworzy się, a nie jest fragmentem istniejącej wcześniej jaźni, która następnie nawiązuje kontakt.
Na tym warsztacie Peter Philippson pokaże nam i pomoże doświadczyć procesu nieustającej zmiany Twojego “ja”. Zmiany, której jesteśmy jednocześnie epicentrum i źródłem.
Będziemy doświadczać poczucia osobistej ciągłości i dotykać momentów, kiedy ta ciągłość staje się problematyczna i kiedy działamy w znany, schematyczny lecz bolesny sposób.
Będzie czas na pracę osobistą, dyskusję i ćwiczenie umiejętności rozpoznawania tego jak działa Twoje “ja”
Peter Philippson: Zarejestrowany w UKCP psychoterapeuta i trener Gestalt, pracujący w zawodzie od 33 lat. Nauczyciel i superwizor Gestalt Psychotherapy & Training Institute UK, członek – założyciel Manchester Gestalt Center, pełnoprawny członek New York Institute for Gestalt Therapy, starszy trener GITA (Słowenia), członek – założyciel IG-FEST.
Autor wielu książek (m.in. “Self in Relation”, “The Emergent Self”) i artykułów,nauczyciel i uczeń tradycyjnego Aikido (4 dan).
Limit miejsc w grupie: 23
Platforma: ZOOM
Organizacja warsztatu: 20h:
24 Kwietnia 2021 (Sobota) od 10:00 do 19:00
25 Kwietnia 2021 (Niedziela) od 10:00 do 19:00
1 h przerwy obiadowe i 15 minutowe przerwy kawowe
Po otrzymaniu twojego zgłoszenia, prześlemy Ci dane do dokonania wpłaty oraz potwierdzenie rejestracji.

Na obrazku: Southern (Tunisian) gardens, Paul Klee, 1919

Warsztat organizowany przez Instytut Gestalt z inicjatywy Rady Studentów. 24-25.04.21 Temat warsztatu: Self w relacji Termin: 24 i 25 kwietnia 2021 (sobota/niedziela)Wartość udziału w warsztacie: 880 PLNIlość godzin: 20Rejestracja: https://instytutgestalt.pl/szkolenia/self-w-relacji/Dlaczego ten warsztat być może jest dla Ciebie? Opis warsztatu:Bycie w kontakcie z drugim człowiekiem jest metaforą bycia cząsteczką światła a jednocześnie jego źródłem. W terapii…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content