Queerowe migracje – doświadczalne badanie przenikania się wielu tożsamości (w j. angielskim)

Piotr Mierkowski zaprasza na webinar, który odbędzie się w Gestalt Institute of Cleveland w sobotę, 7 sierpnia 2021, od 11:00 am-1:30 pm ET USA.


Żyjemy w świecie, w którym duża liczba ludzi przemieszcza się z jednego miejsca na drugie. W rzeczywistości nie jest to nic niezwykłego, ponieważ wszyscy byliśmy kiedyś wędrowcami. Wyruszyliśmy z Afryki w poszukiwaniu jedzenia, bezpieczeństwa, wody, schronienia i terytorium. Bez względu na początkową motywację do porzucenia korzeni, migracja zawsze prowadzi do radykalnych zmian w życiu człowieka, w niektórych przypadkach traumatycznych, które burzą ustalone rozumienie tego, kim się jest, a jednak, ze względu na swoją naturę, może być także wyjątkową szansą na rozwój dla tych, którzy podejmują się takiego przedsięwzięcia. Diaspory mają charakter przejściowy i transformacyjny.

Koszt uczestnictwa to 70$ [$63.00 (przy zapisie przed 1 lipca 2021) – używając kodu: QueerMigrate]

Więcej szczegółów tutaj: https://www.gestaltcleveland.org/workshops-training/queermigrations

Na obrazku: Harriet Tubman Series (Panel #4), Jacob Lawrence, 1940

Piotr Mierkowski zaprasza na webinar, który odbędzie się w Gestalt Institute of Cleveland w sobotę, 7 sierpnia 2021, od 11:00 am-1:30 pm ET USA. Żyjemy w świecie, w którym duża liczba ludzi przemieszcza się z jednego miejsca na drugie. W rzeczywistości nie jest to nic niezwykłego, ponieważ wszyscy byliśmy kiedyś wędrowcami. Wyruszyliśmy z Afryki w…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content