„Wszystko co chcieliście wiedzieć o Gestalcie ale baliście się zapytać”

24 listopada, 2023 - 26 listopada, 2023

1500zł
z Carmen Vázquez-Bandin – 24-26.11.2023 r.
OPIS
Podczas tego warsztatu będziemy badać główne linie naszego modelu terapeutycznego. Przyjrzymy się głównym wskazówkom jak pracować w terapii Gestalt. Będziemy zajmować się schematem diagnozy w terapii Gestalt opartej o Teorię Pola i Teorię Self – warsztat dla psychoterapeutów.
Podczas warsztatu przyjrzymy się różnym aspektom diagnostycznym w oparciu o Teorię Self w terapii Gestalt: jego umiejętnościom, zakłóceniom, funkcjom. W obszarach Teorii Pola wyjaśnimy tę teorię, poruszymy aspekt atmosfery oraz to, w jaki sposób te dwie teorie aplikować podczas terapii Gestalt.
Znając już kilka lat Carmen będzie sporo teorii w oparciu o PHG, jak również praktyki (praca terapeutyczna na środku, w grupach czy superwizja klientów).
Warsztat będzie poruszał powyższe aspekty, które najprawdopodobniej będą pogłębiane na kolejnych 2 spotkaniach z Carmen w 2024 roku.
Osoba prowadząca:
Carmen Vázquez Bandín – psycholog kliniczna, dyrektorka, psychoterapeutka, trenerka i superwizorka w Centro de Terapia y Psicologia (CTP) w Madrycie

24 listopada, 2023
26 listopada, 2023
1500zł

Szkolenia Gestalt sp. z o.o.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Beera Meiselsa 1