Trening terapeutyczny „Relacyjny Gestalt”

28 lutego - 3 marca

1700zł
„Żadna jednostka nie jest „samotną wyspą”, ale dynamiczną relacją „Ja” i „My” w konfiguracji i ciągłych rekonfiguracjach fenomenologicznego pola społecznego, od którego żadna jednostka nie może się odłączyć” – Dan Bloom
Serdecznie zapraszam studentów psychoterapii oraz praktykujących psychoterapeutów na 50-cio godzinny trening terapeutyczny, który będę prowadziła w oparciu o założenia teorii Gestalt. Podstawą naszej pracy będą zjawiska procesu grupowego, zgodnie z założeniem, że „Ja” i „My” osadzone są w swoim fenomenologicznym polu, naprzemiennie doświadczane jako figura i tło.
Podczas treningu będziesz miała/miał możliwość poszerzenia swojej świadomości na temat własnych procesów cielesnych, emocjonalnych i intelektualnych. Przy moim wsparciu i w zgodzie z twoimi oraz grupy możliwościami w tu i teraz, będziemy eksplorować nawykowe, usztywnione i niedomknięte gestalty, tak by przywrócić spontaniczność w troszczeniu się o siebie oraz sięganiu po innych.
Innymi słowy, w morzu ucieleśnionych relacyjnych możliwości, poszukasz nowych, twórczych sposobów na bycie w świecie.
Dodatkowo, aby wesprzeć proces uczenia się, pod koniec każdego dnia treningu, przeznaczymy około 2 godzin na omówienie procesu grupowego z metapoziomu, damy czas na asymilację własnego doświadczenia i będziemy poszerzać wiedzę o teorie Gestalt.
Prowadzące:
Agata Sitarska – certyfikowana (EAGT) psychoterapeutka Gestalt, edukatorka/trenerka Gestalt w zaprzyjaźnionych szkołach psychoterapii, superwizorka w trakcie szkolenia.
Urszula Trzeciakowska – Certyfikowana terapeutka Gestalt, trenerka terapii tańcem i ruchem.

1700zł

Złap kontakt