Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Taste Gestalt! – wprowadzenie do psychoterapii Gestalt

8 lipca, 2023 - 9 lipca, 2023

900zł

Warsztat ” Taste Gestalt”- wprowadzenie do psychoterapii Gestalt ma na celu zapewnienie wglądu i doświadczenia osobom nowym w  Terapii Gestalt. To idealny początek, jeśli rozważasz szkolenie w celu uzyskania kwalifikacji psychoterapeuty Gestalt lub rozwijanie nowych umiejętności w obecnej karierze w zakresie poradnictwa, zarządzania, coachingu, opieki zdrowotnej i społecznej lub edukacji. Jest to szczególnie istotne, jeśli rozważasz nasz dwuletni Kurs Podstawowy Terapii Gestalt – dyplom z pomocy psychologicznej Gestalt w praktyce zawodowej i 1 etap Szkoły Psychoterapeutów.

Jest rekomendowany przez nas jako część procedury rekrutacyjnej na Kurs Podstawowy. Pozwala na poznanie podejścia Gestalt i poznanie naszego Instytutu. Może być pomocny w podjęciu decyzji o dalszym szkoleniu, bez względu na to który ośrodek szkolący wybierzesz.

Warsztat „Taste Gestalt – wprowadzenie do psychoterapii Gestalt” jest zbudowany wokół procesu i potrzeb grupy. Jednocześnie uczestnicy mogą zapoznać się w sposób praktyczny i teoretyczny z kluczowymi założeniami podejścia Gestalt, na których będzie się koncentrowała praca.

    • fenomenologia „tu i teraz”; „teraz i jak”
    • dialog Ja-Ty
    • współtworzenie
    • kontakt, czyli co znaczy być w kontakcie w ujęciu Gestalt

Szczegóły

Początek:
8 lipca, 2023
Koniec:
9 lipca, 2023
Koszt:
900zł
Witryna internetowa:
https://gestalt-iteg.pl/warsztat-taste-gestalt-wprowadzenie-psychoterapii-gestalt/

Organizator

Instytut Treningu i Edukacji Gestalt
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Instytut Treningu i Edukacji Gestalt
F. Szopena 16/8
Rzeszów,
+ Google Map
Skip to content