Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Życie na fali – jak płynnie nawigować w niepewnym świecie

16 czerwca, 2023 - 18 czerwca, 2023

1300zł

Falowanie i spadanie,
Falowanie i spadanie,
Ruch, magnetyczny ruch…

Maanam, „Raz dwa raz dwa”

Nie można być ciągle na fali, trzeba być falą; nie należy się przejmować, że „odpływa” – fale wracają.

Tadeusz Kantor, „Z notatnika”

Żyjemy w niepewnym świecie, w którym na co dzień konfrontujemy się z poczuciem wyobcowania, nieprzewidywalnością jutra, kruchością życia. Jak nawigować tę płynną rzeczywistość? Jak się wspierać w asymilowaniu trudnych doświadczeń, a nawet transformować ich potencjał, aby odważnie serfować na falach życia?

Na warsztacie będziemy odkrywać różne jakości naszej ucieleśnionej obecności w obliczu osobistych, relacyjnych i społecznych wyzwań. Poprzez uważny kontakt z sobą w oddechu, posturze, sposobie poruszania się, będziemy szukać ożywienia w ciele, które jest źródłem naszej rezyliencji. Połączenie z własnym cielesnym doświadczeniem będzie gruntem do autentycznego zaciekawienia się otoczeniem.

Będziemy eksplorować swoje relacyjne style w kontakcie, zwracając uwagę, gdzie nawykowo utykamy, a jak możemy przywrócić spontaniczność w wychodzeniu do świata i płynność w dawaniu i czerpaniu z możliwości, które oferuje kontakt z drugim człowiekiem.
Nie ograniczymy się jedynie do relacji międzyludzkich. Wykorzystując bliskość morza, będziemy rezonować z naturalnym rytmem przypływów i odpływów, odczuwać swoją głębię i zatracać się w bezkresnym horyzoncie. Kontakt z naturą będzie wspierać nasze poczucie ugruntowania i przynależności w świecie.

Warsztat jest skierowany do osób, które są zainteresowane własnym rozwojem i są gotowe wypłynąć z bezpiecznego Portu Gestalt na szerokie wody w towarzystwie doświadczonego Pan-stera. Wcześniejsze doświadczenia rozwojowe / terapeutyczne są wskazane. Dla osób szkolących się w psychoterapii, udział w warsztacie może być zaliczony do godzin własnego wyboru studenta_tki.

Szczegóły

Początek:
16 czerwca, 2023
Koniec:
18 czerwca, 2023
Koszt:
1300zł
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/186110244139033/

Organizator

Port Gestalt – Joanna Czechowska, Anna Maria Wojtyniak

Miejsce wydarzenia

WELL.ME
ul. Obrońców Westerplatte 34
Gdańsk,
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Skip to content